Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bakkerijboter-croissant heeft een glycemische index van 67, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bakkerijboter-croissant boven gemiddeld op glycemische index.
Bakkerijboter-croissant is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 406 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 8g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 6g |
| Vezels | 2.4g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.7g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 22g |
| Verzadigd | 13g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 370mg |
Bakkerijboter-croissant heeft een glycemische index van 67, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 30 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bakkerijboter-croissant heeft een matige glycemische index (67). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bakkerijboter-croissant heeft een glycemische last van 30 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →