Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bajadera heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Bajadera boven gemiddeld op glycemische index.
Bajadera is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 520 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 48g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 40g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 32g |
| Verzadigd | 12g |
| Onverzadigd | 18g |
| Natrium | 40mg |
Bajadera heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bajadera heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bajadera heeft een glycemische last van 33 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →