Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Wonton-deig har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 29 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Wonton-deig blant de laveste i glykemisk indeks.
Wonton-deig er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 290 kcal |
| Karbohydrater | 58g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.6g |
| Uløselig | 1.4g |
| Protein | 8g |
| Fett | 1g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 0.8g |
| Natrium | 400mg |
Wonton-deig har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 29 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Wonton-deig har et lavt glykemisk indeks (50), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Wonton-deig har en glykemisk belastning på 29 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →