Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 7 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak blant de laveste i glykemisk indeks.
Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 400 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 6g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 5g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 2.1g |
| Uløselig | 4.9g |
| Protein | 60g |
| Fett | 10g |
| Mettet | 2g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 600mg |
Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 7 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vegansk proteinpulver med hasselnøtt-nougat smak har en glykemisk belastning på 7 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →