Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
vegan doner strips har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer vegan doner strips blant de laveste i glykemisk indeks.
vegan doner strips er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 170 kcal |
| Karbohydrater | 7g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0.5g |
| Fiber | 5g |
| Løselig | 1.5g |
| Uløselig | 3.5g |
| Protein | 18g |
| Fett | 7g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 6g |
| Natrium | 900mg |
vegan doner strips har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
vegan doner strips har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
vegan doner strips har en glykemisk belastning på 3 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →