Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vega proteinpulver har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vega proteinpulver blant de laveste i glykemisk indeks.
Vega proteinpulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 370 kcal |
| Karbohydrater | 8g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 1.8g |
| Uløselig | 4.2g |
| Protein | 60g |
| Fett | 7g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 5.5g |
| Natrium | 800mg |
Vega proteinpulver har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vega proteinpulver har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vega proteinpulver har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →