Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tiger rull har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 18 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre seafood rangerer Tiger rull over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Tiger rull er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 28g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 1.2g |
| Løselig | 0.4g |
| Uløselig | 0.8g |
| Protein | 6g |
| Fett | 5g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 3g |
| Natrium | 400mg |
Tiger rull har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 18 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Tiger rull har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Tiger rull har en glykemisk belastning på 18 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →