Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tequila smakstilsetning har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 32 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Tequila smakstilsetning blant de høyeste i glykemisk indeks.
Tequila smakstilsetning kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 45g |
| Sukker (totalt) | 40g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 40g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 50mg |
Tequila smakstilsetning har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 32 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tequila smakstilsetning har et høyt glykemisk indeks (70). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Tequila smakstilsetning har en glykemisk belastning på 32 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →