Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Taco-krydder har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Taco-krydder blant de laveste i glykemisk indeks.
Taco-krydder er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 250 kcal |
| Karbohydrater | 45g |
| Sukker (totalt) | 6g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 3g |
| Fiber | 18g |
| Løselig | 5.4g |
| Uløselig | 12.6g |
| Protein | 8g |
| Fett | 4g |
| Mettet | 0.7g |
| Umettet | 3.3g |
| Natrium | 7000mg |
Taco-krydder har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Taco-krydder har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Taco-krydder har en glykemisk belastning på 16 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →