Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørr bitter gresskar curry har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørr bitter gresskar curry blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørr bitter gresskar curry er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 65 kcal |
| Karbohydrater | 10g |
| Sukker (totalt) | 2.5g |
| Naturlig | 2.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 4.5g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 2.5g |
| Fett | 2.5g |
| Mettet | 0.4g |
| Umettet | 2.1g |
| Natrium | 180mg |
Tørr bitter gresskar curry har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tørr bitter gresskar curry har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørr bitter gresskar curry har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →