Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket selleripulver har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørket selleripulver blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket selleripulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 220 kcal |
| Karbohydrater | 45g |
| Sukker (totalt) | 30g |
| Naturlig | 30.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 12g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 12g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.2g |
| Natrium | 12000mg |
Tørket selleripulver har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Tørket selleripulver har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket selleripulver har en glykemisk belastning på 16 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →