Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket honning har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 50 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Tørket honning over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Tørket honning er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 340 kcal |
| Karbohydrater | 83g |
| Sukker (totalt) | 82g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 82g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.3g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 10mg |
Tørket honning har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 50 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørket honning har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Tørket honning har en glykemisk belastning på 50 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →