Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokolade canelé har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 33 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokolade canelé over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokolade canelé er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 320 kcal |
| Karbohydrater | 50g |
| Sukker (totalt) | 30g |
| Naturlig | 5.0g |
| Tilsatt | 25g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.6g |
| Uløselig | 1.4g |
| Protein | 6g |
| Fett | 10g |
| Mettet | 6g |
| Umettet | 3g |
| Natrium | 180mg |
Sjokolade canelé har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 33 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokolade canelé har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokolade canelé har en glykemisk belastning på 33 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →