Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjømat saus har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 15 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Sjømat saus over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjømat saus er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 120 kcal |
| Karbohydrater | 28g |
| Sukker (totalt) | 18g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 15g |
| Fiber | 1g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.7g |
| Protein | 1g |
| Fett | 0.5g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.4g |
| Natrium | 1200mg |
Sjømat saus har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 15 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sjømat saus har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjømat saus har en glykemisk belastning på 15 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →