Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sitni sir-ost har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer Sitni sir-ost blant de laveste i glykemisk indeks.
Sitni sir-ost er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 98 kcal |
| Karbohydrater | 3.4g |
| Sukker (totalt) | 3.4g |
| Naturlig | 3.4g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 12.5g |
| Fett | 4.3g |
| Mettet | 2.7g |
| Umettet | 1.6g |
| Natrium | 350mg |
Sitni sir-ost har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sitni sir-ost har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sitni sir-ost har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →