Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sesampasta med sterk pepper har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer Sesampasta med sterk pepper blant de laveste i glykemisk indeks.
Sesampasta med sterk pepper er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 600 kcal |
| Karbohydrater | 12g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 9g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 18g |
| Fett | 52g |
| Mettet | 7g |
| Umettet | 43g |
| Natrium | 120mg |
Sesampasta med sterk pepper har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sesampasta med sterk pepper har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sesampasta med sterk pepper har en glykemisk belastning på 4 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →