Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
sennepsfrøpulver har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer sennepsfrøpulver blant de laveste i glykemisk indeks.
sennepsfrøpulver er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 508 kcal |
| Karbohydrater | 28.1g |
| Sukker (totalt) | 6.1g |
| Naturlig | 6.1g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 12.2g |
| Løselig | 3.7g |
| Uløselig | 8.5g |
| Protein | 26.1g |
| Fett | 36.2g |
| Mettet | 2g |
| Umettet | 34.2g |
| Natrium | 13mg |
sennepsfrøpulver har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
sennepsfrøpulver har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
sennepsfrøpulver har en glykemisk belastning på 10 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →