Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Russiske dumplings har et glykemisk indeks på 62, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 20 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Russiske dumplings over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Russiske dumplings er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 32g |
| Sukker (totalt) | 1.2g |
| Naturlig | 1.2g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.2g |
| Løselig | 0.66g |
| Uløselig | 1.54g |
| Protein | 6g |
| Fett | 3.5g |
| Mettet | 1.2g |
| Umettet | 2.3g |
| Natrium | 350mg |
Russiske dumplings har et glykemisk indeks på 62, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 20 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Russiske dumplings har et moderat glykemisk indeks (62). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Russiske dumplings har en glykemisk belastning på 20 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →