mezze maniche

GI 50 · LavtGL 35.3 / 100 g5.8/10

Lav GI

50 GI

GL 35.3 per 100 g

Logi-score 5.8/10
  • Gir planteprotein
  • Høy karbohydrattetthet og glykemisk belastning per 100 g tørrvare

mezze maniche har en glykemisk indeks på 50 (Lavt).

Oppdatert 10. okt. 2026 · Kilder: Logi Nutrition Team (USDA-basert sammensetning, AI-assistert) · Ikke medisinsk rådgivning · Rapporter en feil

I stedet for dette

Logi · Håndter insulinresistens

Senk blodsukkeret ditt med smartere matvalg

mezze maniche er en av de 11 141 matvarene Logi vurderer når du fotograferer et måltid — med porsjon.

Fortsett på nettet
Logi app, food index screen

Næringsinnhold (per 100g)

350
Kalorier
70.5 g
Karbohydrater
12.5 g
Protein
1.5 g
Fett
per 100g
Kalorier350 kcal
Karbohydrater70.5 g
Sukker (totalt)3 g
Naturlig3 g
Tilsatt0 g
Fiber3.2 g
Løselig0.6 g
Uløselig2.6 g
Protein12.5 g
Fett1.5 g
Mettet0.3 g
Umettet1.2 g
Natrium6 mg

Bearbeidingsgrad

40%
Moderat
Hvorfor denne scoren?
  • Gir planteprotein
  • Lavt innhold av fett og mettet fett
  • Moderat glykemisk indeks sammenlignet med raffinert brød
  • Høy karbohydrattetthet og glykemisk belastning per 100 g tørrvare
  • Begrenset fiberinnhold hvis laget av raffinert mel
  • Kan øke blodsukkeret etter måltidet ved insulinresistens

Allergener

Inneholder: gluten

Lav-GI-oppskrifter på Logi Food Coach

Ofte stilte spørsmål

Hva er det glykemiske indekset til mezze maniche?

mezze maniche har en glykemisk indeks på 50 (Lavt) og en glykemisk belastning på 35.3 per 100 g.

Er mezze maniche bra for folk med insulinresistens?

mezze maniche har et lavt glykemisk indeks (50), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.

Hvordan påvirker mezze maniche blodsukker?

mezze maniche har en glykemisk belastning på 35.3 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.

Sjekk mezze maniche i Logi-appen, med din porsjon.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 sider

Din ukentlige matdagbok

Registrer måltider, glykemisk belastning og humør. Se mønstre på 3 uker.

Ingen spam. Avslutt når du vil.