Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Fast usaltet tofu har et glykemisk indeks på 32, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Fast usaltet tofu blant de laveste i glykemisk indeks.
Fast usaltet tofu er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 116 kcal |
| Karbohydrater | 20g |
| Sukker (totalt) | 1.8g |
| Naturlig | 1.8g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 8g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 9g |
| Fett | 0.4g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.3g |
| Natrium | 2mg |
Fast usaltet tofu har et glykemisk indeks på 32, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Fast usaltet tofu har et lavt glykemisk indeks (32), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Fast usaltet tofu har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →