Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Falsk krem har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Falsk krem over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Falsk krem er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 40g |
| Sukker (totalt) | 35g |
| Naturlig | 5.0g |
| Tilsatt | 30g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 1g |
| Fett | 22g |
| Mettet | 8g |
| Umettet | 14g |
| Natrium | 120mg |
Falsk krem har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Falsk krem har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Falsk krem har en glykemisk belastning på 26 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →