Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Equal sukkererstatning har et glykemisk indeks på 80, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 72 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Equal sukkererstatning blant de høyeste i glykemisk indeks.
Equal sukkererstatning kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 360 kcal |
| Karbohydrater | 90g |
| Sukker (totalt) | 90g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 90g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 20mg |
Equal sukkererstatning har et glykemisk indeks på 80, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 72 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Equal sukkererstatning har et høyt glykemisk indeks (80). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Equal sukkererstatning har en glykemisk belastning på 72 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →