Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Aprikosleður har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Aprikosleður blant de laveste i glykemisk indeks.
Aprikosleður er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 270 kcal |
| Karbohydrater | 65g |
| Sukker (totalt) | 45g |
| Naturlig | 35.0g |
| Tilsatt | 10g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 2.1g |
| Uløselig | 4.9g |
| Protein | 2.5g |
| Fett | 0.5g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.4g |
| Natrium | 20mg |
Aprikosleður har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Aprikosleður har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Aprikosleður har en glykemisk belastning på 26 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →