Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Appelsinmuffin har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Appelsinmuffin over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Appelsinmuffin er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 380 kcal |
| Karbohydrater | 55g |
| Sukker (totalt) | 28g |
| Naturlig | 6.0g |
| Tilsatt | 22g |
| Fiber | 1.2g |
| Løselig | 0.4g |
| Uløselig | 0.8g |
| Protein | 4.5g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 4.5g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 350mg |
Appelsinmuffin har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Appelsinmuffin har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Appelsinmuffin har en glykemisk belastning på 36 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →