Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Appelsinmarinade har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Appelsinmarinade blant de laveste i glykemisk indeks.
Appelsinmarinade er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 70 kcal |
| Karbohydrater | 12g |
| Sukker (totalt) | 10g |
| Naturlig | 8.0g |
| Tilsatt | 2g |
| Fiber | 0.3g |
| Løselig | 0.1g |
| Uløselig | 0.2g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 2.5g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 2.2g |
| Natrium | 350mg |
Appelsinmarinade har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Appelsinmarinade har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Appelsinmarinade har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →