Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Angel hair pasta har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 19 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Angel hair pasta over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Angel hair pasta er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 158 kcal |
| Karbohydrater | 31g |
| Sukker (totalt) | 0.6g |
| Naturlig | 0.6g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.8g |
| Løselig | 0.5g |
| Uløselig | 1.3g |
| Protein | 5.8g |
| Fett | 0.9g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 0.7g |
| Natrium | 1mg |
Angel hair pasta har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 19 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Angel hair pasta har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Angel hair pasta har en glykemisk belastning på 19 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →