Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 48 kcal |
| Karbohydrater | 7.2g |
| Sukker (totalt) | 3.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 3g |
| Fiber | 0.7g |
| Løselig | 0.2g |
| Uløselig | 0.5g |
| Protein | 1.2g |
| Fett | 1.3g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 1.1g |
| Natrium | 40mg |
Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Alpro Barista vanilje havre- og soyadrikk har en glykemisk belastning på 4 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →