Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Tortilla rendah karbo mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Tortilla rendah karbo berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Tortilla rendah karbo adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 210 kcal |
| Karbohidrat | 34g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 15g |
| Larut | 4.5g |
| Tidak larut | 10.5g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1.5g |
| Tidak tepu | 3.5g |
| Natrium | 600mg |
Tortilla rendah karbo mempunyai indeks glisemik 35, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Tortilla rendah karbo mempunyai indeks glisemik rendah (35), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Tortilla rendah karbo mempunyai beban glisemik 12 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →