Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pes hazelnut tulen mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding nuts lain, Pes hazelnut tulen berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pes hazelnut tulen adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 628 kcal |
| Karbohidrat | 16.7g |
| Gula (jumlah) | 4.3g |
| Semula jadi | 4.3g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 9.7g |
| Larut | 2.9g |
| Tidak larut | 6.8g |
| Protein | 14.1g |
| Lemak | 60.8g |
| Tepu | 4.5g |
| Tidak tepu | 54g |
| Natrium | 0mg |
Pes hazelnut tulen mempunyai indeks glisemik 15, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Pes hazelnut tulen mempunyai indeks glisemik rendah (15), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pes hazelnut tulen mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →