Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 16 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding other lain, perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbohidrat | 25g |
| Gula (jumlah) | 2g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 2g |
| Serat | 2g |
| Larut | 0.6g |
| Tidak larut | 1.4g |
| Protein | 2g |
| Lemak | 23g |
| Tepu | 10g |
| Tidak tepu | 13g |
| Natrium | 1200mg |
perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 16 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
perisa keju Gruyere (tanpa tenusu) mempunyai beban glisemik 16 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →