Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perasa sos tomato mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 33 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Perasa sos tomato berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Perasa sos tomato sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbohidrat | 60g |
| Gula (jumlah) | 35g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 30g |
| Serat | 6g |
| Larut | 1.8g |
| Tidak larut | 4.2g |
| Protein | 4g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.3g |
| Tidak tepu | 1.7g |
| Natrium | 2500mg |
Perasa sos tomato mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 33 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Perasa sos tomato mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Perasa sos tomato mempunyai beban glisemik 33 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →