Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Perasa Mexico mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Perasa Mexico berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Perasa Mexico adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbohidrat | 40g |
| Gula (jumlah) | 5g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 20g |
| Larut | 6g |
| Tidak larut | 14g |
| Protein | 10g |
| Lemak | 6g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 5g |
| Natrium | 8000mg |
Perasa Mexico mempunyai indeks glisemik 20, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Perasa Mexico mempunyai indeks glisemik rendah (20), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Perasa Mexico mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →