Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Penyediaan buah mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Penyediaan buah berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Penyediaan buah sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbohidrat | 27g |
| Gula (jumlah) | 24g |
| Semula jadi | 9.0g |
| Ditambah | 15g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 0.5g |
| Lemak | 0.2g |
| Tepu | 0g |
| Tidak tepu | 0.1g |
| Natrium | 10mg |
Penyediaan buah mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 18 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Penyediaan buah mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Penyediaan buah mempunyai beban glisemik 18 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →