Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pai epal mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 13 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Pai epal berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pai epal adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 237 kcal |
| Karbohidrat | 34g |
| Gula (jumlah) | 16g |
| Semula jadi | 6.0g |
| Ditambah | 10g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 1.7g |
| Lemak | 11g |
| Tepu | 3.1g |
| Tidak tepu | 7.9g |
| Natrium | 200mg |
Pai epal mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 13 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pai epal mempunyai indeks glisemik rendah (38), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pai epal mempunyai beban glisemik 13 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →