Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oregano segar mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding vegetables lain, Oregano segar berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Oregano segar adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 131 kcal |
| Karbohidrat | 21g |
| Gula (jumlah) | 0.9g |
| Semula jadi | 0.9g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 14g |
| Larut | 3.5g |
| Tidak larut | 10.5g |
| Protein | 3.3g |
| Lemak | 5.9g |
| Tepu | 2.8g |
| Tidak tepu | 3.1g |
| Natrium | 26mg |
Oregano segar mempunyai indeks glisemik 0, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 0 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Oregano segar mempunyai indeks glisemik rendah (0), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Oregano segar mempunyai beban glisemik 0 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →