Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
nuget ayam sejuk beku mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding meat lain, nuget ayam sejuk beku berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
nuget ayam sejuk beku adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbohidrat | 18g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 0.0g |
| Ditambah | 1g |
| Serat | 1.5g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1g |
| Protein | 14g |
| Lemak | 15g |
| Tepu | 3g |
| Tidak tepu | 8g |
| Natrium | 600mg |
nuget ayam sejuk beku mempunyai indeks glisemik 50, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 9 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
nuget ayam sejuk beku mempunyai indeks glisemik rendah (50), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
nuget ayam sejuk beku mempunyai beban glisemik 9 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →