Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt

GI 35 · Alacsony GL 2 · Alacsony Score 8/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más dairy összehasonlítva Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 35
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 2
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
60
Kalória
4.5g
Szénhidrátok
10g
Fehérje
0.3g
Zsír

Logi Pontszám: 8/10

Miért ez a pontszám?

  • Alacsony glikémiás terhelés
  • Magas fehérjetartalom
  • Nagyon kevés hozzáadott cukor
  • Nincs rosttartalom
  • Néhány hozzáadott cukor
  • Feldolgozott (ízesített)

Feldolgozottság szintje

70%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória60 kcal
Szénhidrátok4.5g
Cukrok (összesen)3.5g
Természetes2.0g
Hozzáadott1.5g
Rost0g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje10g
Zsír0.3g
Telített0.1g
Telítetlen0.2g
Nátrium45mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt glikémiás indexe?

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt a vércukorra?

Zsírszegény vaníliás fehérjejoghurt glikémiás terhelése 100g-onként 2, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Természetes joghurt friss gyümölcsökkel és diófélékkel Fűszeres natúr joghurt Túrós rakott Érett kemény sajt Albumin Cottage Cheese Almette tormás sajtkrém Alfredo szósz Almette krémsajt
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.