Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű burgerzsemle glikémiás indexe 69, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű burgerzsemle glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű burgerzsemle mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 240 kcal |
| Szénhidrátok | 43g |
| Cukrok (összesen) | 5g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 1g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 1.8g |
| Vízoldhatatlan | 4.2g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 3.5g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 3g |
| Nátrium | 400mg |
Teljes kiőrlésű burgerzsemle glikémiás indexe 69, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 30 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű burgerzsemle közepes glikémiás indexű (69). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű burgerzsemle glikémiás terhelése 100g-onként 30, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →