Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Római saláta glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Római saláta glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Római saláta jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 15 kcal |
| Szénhidrátok | 2.9g |
| Cukrok (összesen) | 1.2g |
| Természetes | 1.2g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1.3g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 1.2g |
| Zsír | 0.2g |
| Telített | 0.03g |
| Telítetlen | 0.07g |
| Nátrium | 28mg |
Római saláta glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 0 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Római saláta alacsony glikémiás indexű (15), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Római saláta glikémiás terhelése 100g-onként 0, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →