Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejpereszke glikémiás indexe 10, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Tejpereszke glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejpereszke jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 19 kcal |
| Szénhidrátok | 2.3g |
| Cukrok (összesen) | 1.5g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 2.5g |
| Vízoldható | 0.8g |
| Vízoldhatatlan | 1.8g |
| Fehérje | 1.8g |
| Zsír | 0.5g |
| Telített | 0.1g |
| Telítetlen | 0.4g |
| Nátrium | 5mg |
Tejpereszke glikémiás indexe 10, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejpereszke alacsony glikémiás indexű (10), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejpereszke glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →