Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejfölös sajt retekkeverékkel glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más dairy összehasonlítva Tejfölös sajt retekkeverékkel glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejfölös sajt retekkeverékkel jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 170 kcal |
| Szénhidrátok | 4g |
| Cukrok (összesen) | 3g |
| Természetes | 3.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0.5g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.4g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 15g |
| Telített | 9g |
| Telítetlen | 5g |
| Nátrium | 400mg |
Tejfölös sajt retekkeverékkel glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejfölös sajt retekkeverékkel alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejfölös sajt retekkeverékkel glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →