Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teff liszt glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 42 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teff liszt glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teff liszt mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 366 kcal |
| Szénhidrátok | 73.1g |
| Cukrok (összesen) | 1.8g |
| Természetes | 1.8g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 7.9g |
| Vízoldható | 2.4g |
| Vízoldhatatlan | 5.5g |
| Fehérje | 12.2g |
| Zsír | 2.4g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 1.9g |
| Nátrium | 12mg |
Teff liszt glikémiás indexe 57, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 42 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teff liszt közepes glikémiás indexű (57). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teff liszt glikémiás terhelése 100g-onként 42, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →