Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Ropogós mogyorós BBQ glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 22 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Ropogós mogyorós BBQ glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Ropogós mogyorós BBQ mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 520 kcal |
| Szénhidrátok | 40g |
| Cukrok (összesen) | 12g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 10g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 14g |
| Zsír | 34g |
| Telített | 7g |
| Telítetlen | 25g |
| Nátrium | 800mg |
Ropogós mogyorós BBQ glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 22 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Ropogós mogyorós BBQ közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Ropogós mogyorós BBQ glikémiás terhelése 100g-onként 22, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →