Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott szelet glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 12 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más meat összehasonlítva Rántott szelet glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott szelet mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 260 kcal |
| Szénhidrátok | 18g |
| Cukrok (összesen) | 1g |
| Természetes | 0.5g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 1.2g |
| Vízoldható | 0.4g |
| Vízoldhatatlan | 0.8g |
| Fehérje | 16g |
| Zsír | 14g |
| Telített | 3.5g |
| Telítetlen | 8g |
| Nátrium | 480mg |
Rántott szelet glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 12 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott szelet közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott szelet glikémiás terhelése 100g-onként 12, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →