Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rákos töltött gomba glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más seafood összehasonlítva Rákos töltött gomba glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Rákos töltött gomba jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 110 kcal |
| Szénhidrátok | 6g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 10g |
| Zsír | 5g |
| Telített | 1.2g |
| Telítetlen | 3.2g |
| Nátrium | 420mg |
Rákos töltött gomba glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Rákos töltött gomba alacsony glikémiás indexű (15), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Rákos töltött gomba glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →