Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rák rangoon glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 17 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Rák rangoon glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rák rangoon mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 290 kcal |
| Szénhidrátok | 28g |
| Cukrok (összesen) | 3g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 6g |
| Zsír | 17g |
| Telített | 7g |
| Telítetlen | 8g |
| Nátrium | 600mg |
Rák rangoon glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 17 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rák rangoon közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rák rangoon glikémiás terhelése 100g-onként 17, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →