Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Pumpkin Flour glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 16 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más vegetables összehasonlítva Pumpkin Flour glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Pumpkin Flour jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 340 kcal |
| Szénhidrátok | 78g |
| Cukrok (összesen) | 18g |
| Természetes | 18.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 18g |
| Vízoldható | 5.4g |
| Vízoldhatatlan | 12.6g |
| Fehérje | 13g |
| Zsír | 1.5g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.2g |
| Nátrium | 18mg |
Pumpkin Flour glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 16 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Pumpkin Flour alacsony glikémiás indexű (20), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Pumpkin Flour glikémiás terhelése 100g-onként 16, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →