Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Pulykás pite glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Pulykás pite glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Pulykás pite mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 20g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.0g |
| Hozzáadott | 1g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.5g |
| Vízoldhatatlan | 1g |
| Fehérje | 7g |
| Zsír | 8g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 4g |
| Nátrium | 400mg |
Pulykás pite glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 11 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Pulykás pite közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Pulykás pite glikémiás terhelése 100g-onként 11, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →