Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával

GI 36 · Alacsony GL 1 · Alacsony Score 8/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával glikémiás indexe 36, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más dairy összehasonlítva Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 36
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 1
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
65
Kalória
3.8g
Szénhidrátok
10.5g
Fehérje
0.2g
Zsír

Logi Pontszám: 8/10

Miért ez a pontszám?

  • Magas fehérjetartalom
  • Alacsony zsír- és cukortartalom
  • Minimális feldolgozás
  • Tejterméket tartalmaz (laktóz)
  • Alacsony rosttartalom

Feldolgozottság szintje

60%
Mérsékelt

Tápértékek (100g-onként)

Kalória65 kcal
Szénhidrátok3.8g
Cukrok (összesen)3.6g
Természetes3.6g
Hozzáadott0g
Rost0.2g
Vízoldható0.04g
Vízoldhatatlan0.16g
Fehérje10.5g
Zsír0.2g
Telített0.1g
Telítetlen0.1g
Nátrium38mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával glikémiás indexe?

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával glikémiás indexe 36, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 1 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával alacsony glikémiás indexű (36), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával a vércukorra?

Izlandi stílusú szűrt joghurt apróra vágott metélőhagymával glikémiás terhelése 100g-onként 1, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

izlandi joghurt kakaóval és sztíviával Természetes dúsított skyr Skyr joghurt Skyru naturalny Skyr Füstölt sajt Füstölt túró Görög joghurtos mártogatós füstölt paprikával és citrommal
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.