zobeni latte

zobeni latte

GI 60 · UmjerenGL 7.5 / šalica4/10

Srednji GI

60 GI

GL 7.5 po tipična šalica (150 g) · GL 5 na 100 g

Logi ocjena 4/10
  • Nizak udio zasićenih masti
  • Visok glikemijski indeks za napitak

zobeni latte ima glikemijski indeks 60 (Umjeren). Jedna tipična šalica (150 g) dodaje glikemijsko opterećenje od 7.5.

Ažurirano 4. srp 2026. · Izvori: Logi Nutrition tim (sastav prema USDA, uz pomoć umjetne inteligencije) · Nije medicinski savjet · Prijavi grešku

Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom

Smanjite šećer u krvi pametnijim izborom hrane

zobeni latte je jedna od 11.139 namirnica koje Logi ocjenjuje kada fotografirate obrok — s porcijom.

Nastavi na webu
Logi app, food index screen

Nutritivne vrijednosti (na 100g)

48
Kalorije
7.5 g
Ugljikohidrati
0.8 g
Proteini
1.5 g
Masti
na 100g
Kalorije48 kcal
Ugljikohidrati7.5 g
Šećeri (ukupno)3.5 g
Prirodni1.5 g
Dodani2 g
Vlakna0.5 g
Topiva0.2 g
Netopiva0.4 g
Proteini0.8 g
Masti1.5 g
Zasićene0.2 g
Nezasićene1.3 g
Natrij40 mg

Stupanj prerade

70%
Visoko prerađen
Zašto ova ocjena?
  • Nizak udio zasićenih masti
  • Niska gustoća kalorija
  • Visok glikemijski indeks za napitak
  • Niska gustoća proteina i vlakana
  • Sadrži dodane šećere

Alergeni

Nema navedenih EU-14 alergena

Recepti s niskim GI na Logi Food Coach

Često postavljana pitanja

Koji je glikemijski indeks zobeni latte?

zobeni latte ima glikemijski indeks 60 (Umjeren). Jedna tipična šalica (150 g) ima glikemijsko opterećenje 7.5; na 100 g glikemijsko opterećenje je 5.

Je li zobeni latte prikladan za osobe s inzulinskom rezistencijom?

zobeni latte ima umjeren glikemijski indeks (60). Osobe s inzulinskom rezistencijom mogu ga konzumirati umjereno.

Kako zobeni latte utječe na šećer u krvi?

zobeni latte ima glikemijsko opterećenje 5 na 100g, što ukazuje na minimalan utjecaj na razinu šećera u krvi.

Provjeri zobeni latte u Logi aplikaciji, s vašom porcijom.

Food diary cheat sheet

Besplatan PDF — 3 str.

Tvoj tjedni dnevnik prehrane

Bilježi obroke, glikemijsko opterećenje i raspoloženje. Uoči obrasce za 3 tjedna.

Bez spama. Odjavi se kad želiš.